OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

У Слов’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті для сліпих і слабозорих дітей (Донецька область) завершився курс терапевтичних занять «Діти і війна. Техніки зцілення». Заняття в групі 10 дітей підліткового віку відбувалися в рамках проекту «Рука допомоги Україні», що реалізується БФ «Надія по всьому світові» у співпраці з “HOPE worldwide Canada”.
Із дітьми займалися тренери-студенти Донбаського державного педагогічного університету, які ще в жовтні 2017 р. пройшли навчання за відповідною методикою, а зараз проводять курси терапевтичних занять для батьків і дітей, що проживають в зоні військового конфлікту на сході України.
Учасники занять навчалися долати нав’язливі спогади та нічні кошмари, практикувалися в навичках психологічної саморегуляції, релаксації та проговорювали свої страхи. Як зазначають тренери, впродовж занять значно зросла самооцінка дітей і їхня довіра один до одного, з’явилося позитивне бачення власного майбутнього.