OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

26 травня 2018 р. за вже сформованою традицією Благодійний фонд “Надія по всьому світові” завершив навчальний рік сімейним часом волонтерів – командним тренінгом “Прорив”, метою якого стало формування міцних команд і зміцнення командного духу.
В цьому році в “Прориві” взяло участь понад 80 волонтерів, які задіяні в різних проектах фонду для шкіл-інтернатів та пансіонатів для людей похилого віку, працюють з дітьми ВПО, а також беруть участь в молодіжному проекті M.A.D.
Був чудовий час, наповнений позитивними емоціями, теплим спілкуванням, а також ефективною роботою команд.
БФ “Надія по всьому світові” дякує за відмінну організацію тренінгу Сергія Кондрата, а також тренерів, які допомагали командам в проходженні етапів – Святослава Головченко, Сніжану Волох, Олексія Сухова, Тетяну Логін, Олесю Корягіну. Дякуємо за професіоналізм та натхнення!
Особлива подяка Сергію Грєбцову – за фантастичне шоу, Юрію Кучеренко – за прекрасні фотографії, а також Марині Анапольській, Аллі Петрук, Едгару Блажевич і Наталії Тимошенко – за чай, душевне тепло і турботу!