23 листопада в рамках проекту «Рука допомоги Україні» відбулась супервізія в селищі Гірське Попаснянського району Луганської області. Психологи проекту Ірина та Олексій Сухови провідали своїх друзів-тренерів програми «Діти і війна. Техніки зцілення» і передали їм новини та слова підтримки з усієї України.

Гірське знаходиться в 7 км від лінії розмежування. Жителі селища постійно чують звуки обстрілів. Багато будинків і дворів пошкоджені нещодавніми бойовими діями. Тренери Ірина Жадік і Людмила Романенко, які проживають в Гірському, проводять заняття за програмою «Діти і війна. Техніки зцілення» в місцевій дитячій бібліотеці. Діти 7-8 років із задоволенням малюють, старанно записують в блокнотики назви технік і практикують їх. Іноді здається, що вони ось-ось почнуть бешкетувати, адже такі маленькі ще, але ні – сидять, начебто їм кіно показують! Крім того ці діти дуже насторожено ставляться до дотиків: не звикли, щоб їх обіймали. Тому в заняття вводиться багато тактильних ігор, спрямованих на подолання цього страху і розслаблення.

Хочеться висловити особливу подяку тренерам! Проживаючи в зоні військового конфлікту і щодня відчуваючи особистий стрес і труднощі в обставинах, що склалися, вони тим не менше знаходять сили і віру, щоб підбадьорювати дітей і їх батьків, надаючи їм психологічну допомогу! Ваша праця важлива і дуже цінна! Сил Вам, терпіння, благополуччя і відмінних результатів в роботі!