OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

В кінці жовтня 2018 року в Ірпені Київської області в рамках проекту «Рука допомоги Україні» розпочалися заняття за програмою «Діти і війна. Техніки зцілення». З дитячою групою працюють тренери Марина Іваненко та Неля Волкова. На перше заняття прийшло 18 дітей. Серед них були і маленькі діточки, але програма передбачає роботу з дітьми старше 8 років, тому далі будуть брати участь не всі. Але було весело! Ми знайомилися, спілкувались, грали, пили разом чай, а деякі підписували перший в житті бейджик зі своїм ім’ям. Протягом семи занять діти будуть освоювати техніки самодопомоги і навчаться справлятись з тривогою, стресом, страхами, жахливими снами і нав’язливими спогадами. Батьківську групу плануємо почати в першу суботу листопада.

Хочеться відзначити нашого партнера – Громадський Центр по роботі з внутрішньо переміщеними особами в м Ірпінь. Волонтери Центру регулярно проводять програми підтримки для дітей і людей похилого віку, це наше третє спільне співробітництво. Дякуємо за Ваші небайдужі серця та любов! Сил, здоров’я і благополуччя Вам!