На даний момент в місті Лисичанськ Луганської області програма «Діти і війна. Техніки зцілення» (в рамках проекту« Рука допомоги Україні») працює одночасно в двох школах міста – №14 і №2. У школі №14 тренери Олена Шипілова і Олена Кравченко організували відразу 4 групи для учнів 5-х класів. Не дивлячись на те, що в школі відключено опалювання та припинені уроки, діти з радістю прибігають на заняття груп психологічної підтримки. Енергія, турбота і слова мудрості, ось що отримують вони тут.

У школі №2 заняття за програмою «Діти і війна. Техніки зцілення» проходять для восьмикласників. Сам по собі підлітковий вік не простий, а коли війна накладає свій відбиток, наслідки дуже сильно дають про себе знати. Тренери Інна Кравченко і Юлія Денищук з терпінням і вірою навчають підлітків прийняттю себе, щирості і технікам самодопомоги. Окрема подяка директору школи №2 Зінаїді Михайлівні Котовій за турботу про дітей і сприяння проведенню програми «Діти і війна» в цій школі.

22 листопада психологи проекту «Рука допомоги Україні» Ірина та Олексій Сухови відвідали обидві школи з супервізією і підтримкою для обміну досвідом та обговорення актуальних для цього міста питань. Бажаємо тренерам та учасникам занять успіхів і відмінних результатів!