21 березня в м.Переяслав-Хмельницький (Київська область) відбулась супервізія двох терапевтичних груп, що працюють за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення». Супервізію проводила керівник і психолог проекту «Рука допомоги Україні» Ірина Сухова.
Заняття для 20-ти студентів ПТУ проводяться на базі Центру професійно-технічної освіти. З юнаками та дівчатами працюють 4 тренери, які в січні 2018 р. навчалися за даною методикою на тренінгу для психологів Києва та Київської області. Це Світлана Герасіна (Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди, кафедра психології), Тетяна Кузьменко (психолог-консультант психолого-медико-педагогічної служби та викладач кафедри практичної психології Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, волонтер ГО «Інститут підтримки громадських ініціатив»), Світлана Коломієць (керівник ГО «Інститут підтримки громадських ініціатив», керівник Центру психологічного розвитку для дітей і дорослих «Діалог»), Віра Ніколаєнко (психолог Центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів, психолог-волонтер ГО «Інститут підтримки громадських ініціатив»).
Психологам працювати з підлітками непросто, у кожного з них є своя важка історія, пов’язана з військовими подіями на сході України. Діти освоюють нові для себе техніки, вчаться справлятися з нав’язливими спогадами, нічними кошмарами, занепокоєнням, страхами.
Кошти на навчання психологів за програмою «Діти і війна. Техніки зцілення» і на проведення терапії в Києві та Київській області були зібрані під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» і ансамблем «u l t r a S c h a l l».