OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

18 травня 2018 року в місті Лисичанськ Луганської області відбулося вручення сертифікатів тренерам, які в лютому цього року пройшли навчання за програмою «Діти і війна. Техніки зцілення». Завдяки 19-ти новим фахівцям з Лисичанська, Сєвєродонецька, Гірського, Рубіжного психологічну допомогу і підтримку отримали 133 дитини і 71 доросла людина (батьки). Тренери ділилися про ефективність програми і про те, що незважаючи на складну тему дітки із задоволенням відвідували заняття і наполегливо долали симптоми посттравматичного розладу, викликаного війною. На осінь вже є попередній запис в нові групи.
Крім того, проект «Рука допомоги Україні» стрімко розвивається і привертає увагу нових партнерів. Ось, наприклад, лист від Віти Байдик, керівника обласного центру психології при Луганському обласному інституті післядипломної освіти: «Робота, яку Ви робите, неоціненна для нашої ситуації! Спасибі Вам велике! Це має великий відгук, я чула тільки позитивні коментарі. Пропонуємо співпрацювати в спільній справі!»
Нагадуємо, що кошти на навчання фахівців Луганської області були зібрані під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» і ансамблем «u l t r a S c h a l l».