OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

У травні 2018 року в рамках проекту «Рука допомоги Україні» відбулися терапевтичні заняття за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення» в місті Гірник Донецької області. Тренери програми Олена Гавяда і Марина Фєдосова працювали з групою з 15 батьків, діти яких планують їхати в червні в дитячий табір для роботи за цією ж програмою. Таке навчання всієї родини технікам подолання посттравматичного стресового розладу дасть можливість більш комплексно підійти до питань зцілення, допоможе всім учасникам освоїти практичні навички і вправи, які знадобляться їм і зараз, і в майбутньому. Батьки отримали розуміння того, що відбувається з їхніми дітьми і як вони можуть бути корисними для них на щоденному рівні, адже проживають вони в зоні військового конфлікту на сході України і постійно перебувають під загрозою обстрілів.
Кошти на терапію в Донецькій області були зібрані під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року в Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» і ансамблем «u l t r a S c h a l l».