OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Члени команди проекту «Рука допомоги Україні» Ірина Сухова та Олексій Сухов, Сніжана Волох та Ольга Шикалова підвищували кваліфікацію на Першій всеукраїнській науково-практичній конференції «Робота з травмами війни. Український досвід», що відбулася 28-31 березня 2018 року в Києві. Керівник проекту Ірина Сухова виступила на заході з доповіддю і представила учасникам програму «Діти і війна. Техніки зцілення». Під час своєї презентації Ірина поділилася досвідом роботи і підкреслила, що завдяки проекту «Рука допомоги Україні» за 2015-2018 рр. в Україні за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення» було навчено 400 тренерів, а 1170 дітей і 350 батьків отримали психологічну допомогу. Учасники конференції з цікавістю слухали доповідь та відзначали, що програма є унікальною в Україні.

Конференцію організували БО «Міжнародний благодійний фонд “ТВОРЧА КРИЇВКА”», Всеукраїнська громадська організація «Арт-терапевтична асоціація», Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, ГО «МЕРЕЖА СИЛИ “Рівновага”», ГО «Асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих дій» при Психологічній кризовій службі, Рада волонтерів при Міністерстві оборони України за підтримки ГО «Гільдія “Батьки і діти України”».