13 грудня в рамках проекту «Рука допомоги Україні» в Покровську Донецької області відбулась групова супервізія для тренерів програми «Діти і війна. Техніки зцілення», які в листопаді 2018 року пройшли навчання за програмою і зараз проводять групові заняття для дітей та їхніх батьків в Покровську та Мирнограді.

Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері. Кожен мав можливість поділитися своїми перемогами і важкими ситуаціями, які виникають під час занять з дітьми, отримати пораду від колег і супервізора. Багато учасників відзначали, що в групах є чимала кількість дітей з особливими потребами, а також діти з мультитравмами. Численна травматизація робить їх агресивними, дратівливими, плаксивими, неуважними, порушує їх сон. Таким дітям не тільки складно вчитися в школі, часто батьки, вчителі та однокласники скаржаться на їх погану поведінку. Програма «Діти і війна» дає можливість травмованим дітям залікувати свої душевні рани і почати будувати здорові відносини з однолітками і дорослими, поліпшити успішність в школі. За словами шкільних психологів, які зібрались на супервізійну зустріч, діти із задоволенням приходять на заняття, цінують отримані знання і зовсім не хочуть розлучатися, пропонуючи продовжувати і продовжувати заняття до самого літа.

Висловлюємо особливу подяку за співпрацю нашому партнеру – Центру психологічної та соціальної реабілітації Національного Університету Києво-Могилянська Академія в місті Покровськ Донецької області, а також Валентині Кожушко – за координування проекту «Діти і війна» в Покровську.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2