OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

В рамках проекту «Рука допомоги Україні» для психологів Донецької області, які восени 2017 р. пройшли навчання за програмою «Діти і війна. Техніки зцілення», були придбані кольоровий БФП (принтер/сканер) і музичний центр. Устаткування стало чудовою підмогою в проведенні занять «Діти і війна. Техніки зцілення» для школярів і студентів Донецької області. А нашій команді тренерів, які працюють в зоні військового конфлікту на сході України і проводять неймовірно складну, але таку важливу і потрібну роботу, бажаємо терпіння, сил і подальших успіхів у проекті!

Кошти на обладнання для терапії були зібрані під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року в Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» і ансамблем «u l t r a S c h a l l».