15 лютого в м. Слов’янську Донецької області учасникам проекту «Рука допомоги Україні» вручено сертифікати тренерів методики «Діти і війна. Техніки зцілення». Психологи, волонтери та студенти з міст Слов’янська, Покровська, Красногорівки, Костянтинівки, Гірника, смт Гострого й села Максимільянівки ще в жовтні минулого року пройшли відповідне навчання і протягом півроку за під супервізією досвідчених тренерів проекту та за підтримки Благодійного фонду «Надія по всьому світові» провели кілька курсів терапевтичних занять для батьків і дітей, які проживають в зоні військового конфлікту на сході України. Під час зустрічі учасники ділилися враженнями про проведену роботу, а також мріяли про майбутнє, в якому немає війни.
На даний час на конфліктній території Донеччини проживає величезна кількість людей, які потребують фахової психологічної допомоги. Тож навчання волонтерів і психологів за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення» спрямоване на надання знань та інноваційних практичних навичок роботи з травмою війни. Набуті техніки психологічної самодопомоги, релаксації та відновлення спеціалісти передають дітям і їх батькам, щоб ті могли ефективно справлятись із травматичним досвідом та стресом.
Кошти на проведення тренінгу було зібрано під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року в Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» та ансамблем “u l t r a S c h a l l”.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2