OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

У березні в загальноосвітніх школах м. Лисичанська Луганської області розпочалися терапевтичні групи за програмою «Діти і війна. Техніки зцілення». З дітьми займаються психологи, які в лютому 2018 р. пройшли навчання в рамках проекту «Рука допомоги Україні». В школі №12 з 9 дітьми заняття проводять тренери Тетяна Солодчук та Ірина Ільїнська. Програма «Діти і війна» унікальна завдяки розмаїттю запропонованих технік, а це дозволяє індивідуально підібрати вправи самодопомоги для кожної окремої дитини та допомагає кожному «включитися» в роботу. Так, у школі №12 дитина, яка проявляла пасивне ставлення до всього, що відбувалося, зацікавилася технікою «Термометр», яку вона тепер зможе використовувати для саморегуляції свого рівня страху.
Кошти на проведення терапії в Луганській області були зібрані під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року в Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» і ансамблем «u l t r a S c h a l l».