12 – 18 січня 2018 року в школах Покровська Донецької області відбулись супервізії занять за програмою «Діти і війна. Техніки зцілення», які проходять для школярів 9-11 років у загальноосвітніх школах №2 і №4, а також в навчально-виховному комплексі №1. Тренери – Людмила Самофалова, Ксенія Кочетова, Юлія Рогоза, Катерина Ковтун, Інна Булавіна і Оксана Букіна. В рамках проекту «Рука допомоги Україні» з тренерами зустрічались Ірина та Олексій Сухови, які приїхали з Києва надихнути і підтримати своїх колег.

На заняттях діти активно вивчають техніки зцілення. В кожній групі є свої правила і закони. В їх числі – «Дотримання конфіденційності», «Повага один до одного», «Говоримо про себе, а не коментуємо сусіда». Не кожен дорослий колектив може похвалитися таким, але ж це сприяє атмосфері довіри і захищеності! Є серед правил і дуже кумедні: «Приходити на заняття красивими», «Не падати зі стільців» або «Правило лівої ноги». Останнє про те, що, якщо тобі необхідно отримати дозвіл вийти в туалет, то потрібно підійти до тренера і повідомити йому про це на вушко. І при чому тут ліва нога, ніхто не знає. Але насправді, зовсім неважливо, що саме діти вписали в цей список правил. Важливо, що вони вчаться самоврядуванню в колективі, поважати себе та інших і що встановлені кордони допомагають їм уважно і комфортно вивчати техніки зцілення і працювати над своїм серцем і характером.

Крім дитячих груп в школі №2 працює також повноцінна батьківська група. Батьки теж дуже активно займаються, задають багато питань про виховання дітей, діляться про те, що програма потрібна перш за все їм, оскільки у кожного з них є безліч важких життєвих ситуацій, пов’язаних з війною та іншими травматичними подіями, і заняття допомагають їм в вирішенні актуальних для них проблем.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2