OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

В рамках проекту «Рука допомоги Україні» закінчують роботу дитяча і батьківська терапевтичні групи в школі села Гродівка Покровського району Донецької області. Заняття проводять Світлана Каган і Валентина Кожушко – тренери, сертифіковані за програмою «Діти і війна. Техніки зцілення», співробітники Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА в м. Покровськ Донецької області. На заняттях діти і дорослі продовжують знайомитися з новими техніками та прийомами, які допоможуть їм самостійно контролювати свої травматичні спогади та навчать долати свої страхи, позбавлятися нічних кошмарів.
Кошти на терапію в Донецькій області були зібрані під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року в Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» і ансамблем «u l t r a S c h a l l».