OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

У лютому в рамках проекту “Рука допомоги Україні” в двох загальноосвітніх школах Оболонського району м.Києва (№219 і №232) розпочали роботу терапевтичні групи за методикою “Діти і війна. Техніки зцілення”. У заняттях бере участь близько 35 дітей молодшого та середнього шкільного віку. З дітьми, чиї сім’ї переїхали в столицю з Донецької та Луганської областей, займаються тренери-психологи, які в січні 2018 р. навчалися методикам “Діти і війна. Техніки зцілення” на тренінгу. Психологи розповідають школярам про вплив травмуючих подій і стресу на їх психоемоційний стан, вчать дітей дихальним технікам і вправам на розслаблення, допомагають справлятися з тривогою, страхами і нав’язливими спогадами.
Кошти на проведення терапії в школах міста Києва були зібрані під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року в Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» і ансамблем “u l t r a S c h a l l”.