OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

На початку березня в м. Переяслав-Хмельницький (Київська область) в рамках проекту “Рука допомоги Україні” розпочали роботу дві терапевтичні групи за методикою “Діти і війна. Техніки зцілення”. Психологи, які в січні 2018 р. навчалися за цією програмою на тренінгу в Києві, проводять заняття для студентів ПТУ на базі Центру професійно-технічної освіти. Не дивлячись на складну тематику тренінгу, пов’язану з війною на сході України та іншими травмуючими подіями, 18 юнаків та дівчат віком 15-18 років налаштовані на роботу позитивно. Вони діляться в групах про свій психоемоційний стан, розповідають свої історії і з задоволенням практикують техніки саморегуляції для зниження рівня стресу, занепокоєнь, страхів. Дуже ресурсною і надихаючою для молоді стала вправа “Безпечне місце”.
Кошти на проведення терапії в Києві та Київській області були зібрані під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року в Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» і ансамблем “u l t r a S c h a l l”.