OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Ось і відбулося відкриття нового проекту Благодійного фонду «Надія по всьому світові» – Клубу для людей похилого віку «Життя прекрасне» (м.Київ). Мета проекту – створення простору для літніх людей, де вони могли б з користю і задоволенням проводити час разом: спілкуватися, навчатися, займатися творчістю, музикою, відкривати для себе нові горизонти (на що не вистачало часу в минулому), наповнюючись емоційно і знімаючи наслідки негативного впливу навколишнього середовища.

Перше засідання Клубу пройшло під девізом «Життя прекрасне!» Християнський психолог Гульнара Семенова розповіла гостям про вікові особливості людей цієї категорії, їх емоційний стан, потреби, перспективи і можливості. Бесіда пройшла в теплій атмосфері, де учасники Клубу могли поділитися про своє життя і підняти питання, які потребують особливої ​​уваги. Завдяки музичному таланту Ігоря Краста наші гості поринули у приємні спогади своєї молодості, наспівуючи особливо улюблені й дорогі для них пісні. А на майстер-класі по Арт-терапії Галина Белобровенко допомогла учасницям Клубу згадати і пережити давно забуті емоції, коли вони могли просто помалювати, як діти, радіючи результатам своїх творінь і переживаючи такі ж яскраві і різноманітні відчуття, як палітра фарб на їхньому столі…

Дуже дякуємо ведучім Клубу (Гульнарі Семеновій, Ігорю Краст, Галині Белобровенко), а також всім учасникам програми за чудовий початок і їх внесок в реалізацію нового проекту!

Наступна зустріч Клубу «Життя прекрасне» планується в лютому, про що ми повідомимо додатково.

Запрошуємо Вас і Ваших друзів!

Приходьте і проводьте прекрасний час в колі чудових людей!