OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

23 березня в м. Лисичанськ Луганської області відбулася супервізія для тренерів програми «Діти і війна. Техніки зцілення», які в лютому навчалися за даною методикою на тренінгу і тепер проводять групові заняття психологічної підтримки в роботі з ПТСР для дітей та їх батьків з Луганської області. Супервізію проводила Ірина Сухова, психолог і керівник проекту «Рука допомоги Україні», в рамках якого триває програма терапії. Після зустрічі Ірина подякувала тренерам за щирий прийом, їх палке бажання працювати і допомагати дітям із зони військового конфлікту на сході України, а також побажала їм подальших успіхів в їх нелегкій, але такій важливій і потрібній праці.
Кошти на проведення терапії в Луганській області були зібрані під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року в Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» і ансамблем «u l t r a S c h a l l».