18 травня 2018 року в місті Лисичанськ Луганської області відбулося вручення сертифікатів тренерам, які в лютому цього року пройшли навчання за програмою «Діти і війна. Техніки зцілення». Завдяки 19-ти новим фахівцям з Лисичанська, Сєвєродонецька, Гірського, Рубіжного психологічну допомогу і підтримку отримали 133 дитини і 71 доросла людина (батьки). Тренери ділилися про ефективність програми і про те, що незважаючи на складну тему дітки із задоволенням відвідували заняття і наполегливо долали симптоми посттравматичного розладу, викликаного війною. На осінь вже є попередній запис в нові групи.
Крім того, проект «Рука допомоги Україні» стрімко розвивається і привертає увагу нових партнерів. Ось, наприклад, лист від Віти Байдик, керівника обласного центру психології при Луганському обласному інституті післядипломної освіти: «Робота, яку Ви робите, неоціненна для нашої ситуації! Спасибі Вам велике! Це має великий відгук, я чула тільки позитивні коментарі. Пропонуємо співпрацювати в спільній справі!»
Нагадуємо, що кошти на навчання фахівців Луганської області були зібрані під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» і ансамблем «u l t r a S c h a l l».

Generated by Facebook Photo Fetcher 2