У квітні в рамках проекту «Рука допомоги Україні» в Сватівській обласній спеціальній загальноосвітній школи-інтернаті для глухих та слабочуючих дітей, що в Луганській області, заняття за програмою «Діти та війна. Техніки зцілення» проходять відразу в двох дитячих групах. В одній з них (для дітей з порушеннями слуху) заняття проводять педагог цього інтернату Валентина Кармаза та співробітник Сватівської психоневрологічної лікарні Ольга Кривонос. Вони навчалися на тренерів програми в березні 2019 року і зараз діляться отриманими знаннями з тими, хто потребує психоемоційної допомоги. Діти з великим інтересом ставляться до всіх вправ, і сурдопереклад абсолютно не заважає їм та тренерам працювати зі страхами і важкими спогадами.
Другу групу дітей проводять психолог інтернату Вікторія Мохонько і її дочка – Ірина Мохонько, соціальний працівник місцевої лікарні. У цій групі діти зі збереженим слухом, але вони мають інші обмежені можливості по здоров’ю. Їм складно зрозуміти більшість слів, вони насилу і дуже повільно пишуть, але завдяки старанням тренерів вже освоїли багато технік відновлення контролю над спогадами і станом свого тіла.
Висловлюємо окрему подяку за неймовірну любов до дітей і відкритість новому досвіду директору інтернату Юрію Миколайовичу Довбнич та завучу Тетяні Федорівні Булій! Завдяки Вашій активній позиції та небайдужим серцям 27 дітей з інтернату отримали допомогу за програмою «Діти та війна» та змогли подолати свої страхи.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2