OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Закінчилися заняття «Діти і війна. Техніки зцілення» в загальноосвітній школі №25 міста Новодружеськ, Луганської області. З 10-ма дітьми в рамках проекту «Рука допомоги Україні» займалися шкільні психологи і тренери програми Марина Гак і Ольга Трушкіна. Фахівці провели неймовірно важливу і корисну роботу, допомогли дітям освоїти дихальні техніки і техніки релаксації, навчили їх справлятися з нав’язливими спогадами, тривогою, страхами, нічними кошмарами. А ще – зігріли їх своїм теплом і любов’ю, яких сьогодні потребує кожна дитина у зоні військового конфлікту на сході України. В гості до тренерів і дітей приїжджала з підтримкою та супервізією керівник і психолог проекту «Рука допомоги Україні» Ірина Сухова.

Кошти на проведення терапії в Луганській області були зібрані під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року в Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» і ансамблем «u l t r a S c h a l l».