OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

В м. Селидове Донецької області в рамках проекту «Рука допомоги Україні» завершилися дві терапевтичні групи за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення». Заняття для 24 дівчат-студенток Селидівського професійного училища проводили сертифіковані тренери – Олена Гавяда і Марина Федосенко, які восени 2017 р. навчалися за програмою «Діти і війна. Техніки зцілення» в Слов’янську на тренінгу для психологів. Щоб підтримати учасників і надати необхідну психологічну допомогу тренерам, в кінці березня на заняття приїжджала із супервізією Ірина Сухова, керівник і психолог проекту «Рука допомоги Україні».
Кошти на терапію в Донецькій області були зібрані під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» і ансамблем «u l t r a S c h a l l».