OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

В рамках проекту «Рука допомоги Україні» закінчилися заняття «Діти і війна. Техніки зцілення» в ліцеї «Гарант» міста Лисичанськ Луганської області. У ліцеї діти мають свою фотостудію, радіостанцію та комп’ютерний клас, де вони опановують сучасні професії. Кожен студент тут мріє про мирне, успішне і щасливе майбутнє. Щоб поліпшити психоемоційний стан 14 старшокласників і навчити їх справлятися зі страхами і стресом, що виникли внаслідок військового конфлікту на сході України, тренери-психологи навчали дітей технікам самодопомоги. Заняття проводили Світлана Скарга і Тетяна Фастова.

Кошти на проведення терапії в Луганській області були зібрані під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року в Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» і ансамблем «u l t r a S c h a l l».