OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

В рамках проекту «Рука допомоги Україні» завершився курс занять «Діти і війна. Техніки зцілення» в Центрі підтримки сім’ї «Caritas» Благодійного фонду «Карітас Сєвєродонецьк» в Луганській області. Дві групи дітей від 7 до 11 років протягом 7 тижнів вивчали техніки самодопомоги і наповнювали свій «рюкзачок» корисними вправами. На останній зустрічі діти отримали подарунки від БФ «Надія по всьому світові». Після закінчення занять тренери разом з керівником і психологом проекту «Рука допомоги Україні» Іриною Суховою обговорили особливості терапії у цих двох групах і підсумували результати своєї роботи.

Кошти на проведення терапії в Луганській області були зібрані під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року в Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» і ансамблем «u l t r a S c h a l l».