Skip to content

У Києві діти навчаються долати біль війни разом із досвідченими тренерками

У столиці України вже кілька років поспіль діти та підлітки мають можливість відновлювати свій внутрішній баланс завдяки програмі «Діти та війна. Навчання технік зцілення». Психологічні заняття проводить команда сертифікованих тренерок — Ольга Постернак і Тетяна Головко — цього разу на базі київської школи №321.

На початку 2025 року тренерки організували кілька груп, де діти віком від 8 до 17 років опановували техніки подолання тривоги, роботи з травматичними спогадами та емоційного самозцілення. Протягом 7 занять учасники та учасниці відкрили для себе прості, але ефективні способи самопідтримки.

Що особливого в цих групах?

  • Усі діти відзначили покращення психоемоційного стану.
  • Групи швидко об’єднувались у справжні команди підтримки.
  • Підлітки навіть після занять продовжували спілкуватися, допомагаючи одне одному справлятися з труднощами.

Теплі історії зцілення говорять самі за себе: хлопчик, який боявся говорити про втрату батька, згодом відкрився групі й поділився своїми найкращими спогадами; дівчина, що страждала від депресії, знову знайшла друзів і повернулася до активного життя.

Сьогодні, коли війна змінює дитячі долі, такі ініціативи стають не просто актуальними — вони життєво необхідні.

Цей проєкт створено БФ «Надія по всьому світові» завдяки отриманому гранту від Фонду дитячої стійкості: розвиток спроможності та фінансування українських організацій громадянського суспільства (Children’s Resilience Fund: Providing Capacity Building and Funding to Ukrainian Civil Society Organisations ) в Україні. Програма реалізується Crown Agents Ukraine та Integrity Action. Зміст новини не обов’язково відображає погляди Integrity Action та Crown Agents in Ukraine.

 

Останні новини

Підтримувати тих, хто підтримує дітей: навчання фахівців із Сумщини

Тренерки нашого фонду Ірина Сухова та Яна Сергєєва взяли участь у навчальному проєкті для фахівчинь і фахівців мультидисциплінарних

Для дітей із Краматорська завершилися онлайн-групи психологічної підтримки за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення»

У квітні-травні відбулися онлайн-групи психологічної підтримки для дітей із Краматорська за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення»

У Кам’янці-Подільському завершилися групи психологічної підтримки для підлітків за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення»

У травні в Кам’янці-Подільському проведено групи психологічної підтримки для підлітків за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення».

Тренерки проєкту «Рука допомоги Україні» провели тренінг «Діти та війна. Навчання технік зцілення» для партнерської організації

Нещодавно завершився ще один теплий і дуже важливий тренінг «Діти та війна. Навчання технік зцілення», який провели тренерки
×