Skip to content

В Хмельницькому відбувся тренінг «Діти та війна. Навчання технік зцілення»

29 лютого – 2 березня 2024 року в Хмельницькому відбувся тренінг «Діти та війна. Навчання технік зцілення». 24 учасника та учасниці з Хмельницького та Хмельницької області, а також з міста Вінниця вивчали тему виникнення та подолання ПТСР, який переживають мешканці України під час війни. Своїми знаннями та досвідом з групою ділилися психологині проєкту «Рука допомоги Україні» Ірина Сухова та Наталія Подоляк. Нові фахівці проводитимуть групові заняття за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення» для дітей та дорослих. Вони навчатимуть своїх підопічних технік самодопомоги для подолання стресу, страхів, болю, втрат, щоб полегшити їхній психоемоційний стан.

Тренінг проведено в рамках проєкту «Рука допомоги Україні» у співпраці з партнерами з БФ «Рокада» (м. Хмельницький) та за фінансової підтримки Канадсько-української фундації.

Відгуки учасниць.

Дар’я Цехмейстер: «Очікування від тренінгу виправдались на всі 100%. Програму планую реалізовувати у Вінницькому технічному фаховому коледжі в березні-квітні цього року. Дякую, що запалюєте серця і завдяки цьому лікуєте багато дітей. З такими можливостями в нашої нації велике майбутнє».

Людмила Бездітна: «Дуже гарно та структуровано подано матеріал. Програму планую реалізовувати в березні у двох громадах нашої області (недалеко від міста). Навчання було просто неймовірне, приклади доречні. Дуже вдячна за можливість пройти таке навчання».

Тетяна Галицька: «Тренінг дуже сподобався. Плануємо провести групи зі студентами в Хмельницькому національному університеті, а також, можливо, ще групу онлайн. Тренінг «Діти та війна. Навчання технік зцілення» був дуже актуальним для мене, адже я працюю з людьми на психологічній платформі волонтером і там є запити на таку першу допомогу. Також хочу допомагати своїм близьким та навчити їх вправ самодопомоги. Дякую чудовим тренеркам за легку та невимушену подачу матеріалу».

Марина Суліменко: «Тренінг неймовірний. Відчуваю наповнення і виростають крила. Планую провести групи у ЗОШ №12 в березні-квітні цього року. «Діти та війна. Навчання технік зцілення» – програма, яка допомагає дітям і дорослим долати свої страхи, травми, переживання не на папері, а на ділі».

Алла Верболович: «Ви перевершили мої очікування. Програму планую реалізовувати найближчим часом в ліцеї №7 Хмельницької міської ради. Велика подяка тренеркам, команді організаторів за наповнені дні, за надактуальний матеріал, щирість та високий професіоналізм».

Фотоальбом на Facebook

Останні новини

Простір, де дітям стає легше

У приміщенні Вищого професійного училища № 11 у Вінниці відбулася серія занять психологічної підтримки для дітей, які пережили

Річниця повномасштабної війни: підтримка дітей сьогодні

Сьогодні — чотири роки від початку повномасштабної війни. Українці живуть у реальності війни з 2014 року. І весь

«Смарагдове місто»: простір підтримки для дітей з Донецької області

У селі Оринін на Хмельниччині ми продовжуємо проводити групи психологічної підтримки для дітей, які приїжджають до табору «Смарагдове

Понад 10 років підтримки: чому групи за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення»

Вже більше десяти років тренери та тренерки нашого проєкту працюють із дітьми в різних містах України. За цей
×