Кулеба М. М.

Уповноважений Президента України з прав дитини АП України

Благодійний проект створення безкоштовної україномовної версії інтерактивної навчальної програми «Жива Книга» (Active Book) безперечно є чудовою ініціативою і сприятливим фактором для розвитку позашкільної освіти українських дітей та молоді у сфері християнського виховання та християнської етики.

Повний текст

Використання інноваційних технологій у освітньому процесі відкриває нові можливості для зацікавлення та залучення молодого покоління до самостійного та проектного навчання, розвитку його творчого та аналітичного мислення і потенціалу у відповідності з реаліями сьогодення.

Результатами благодійного проекту «Жива Книга» зможуть вільно і безкоштовно користуватися усі бажаючі. Тому висловлюю особисту підтримку даному проекту і запрошую долучатися до його реалізації у форматі інформаційного партнерства і меценатства.

Дементьєва Т.М.
Радник Мінсоцполітики з питань ВПО в Одеській області

В нелегкі для України часи, багато людей зазнають на собі вплив воєнних подій на сході,- переживання втрати близьких, власної домівки, важке переселення, тривогу. Особливо травматично ці події впливають на психіку дитини.

Повний текст

Психологи БФ «Надія по всьому світу», під керівництвом Ірини Суховой, проводять дуже корисні навчальні семінари по Програмі «Діти і війна. Навчання технікам зцілення» для соціальних педагогів, психологів, волонтерів, які готові працювати в межах програми з дітьми-переселенцями та їх батьками, маючи бажання ДОПОМОГАТИ!

Така подія відбулась у листопаді 2016 року у м. Ізмаїл Одеської області, де було сертифіковано 25 учасників семінару. Висловлюю щиру подяку психологам і тренерам Ірині Суховій і Сніжані Волох за проведений захід, а також організатору Анжеліці Жуковій.

Сподіваюсь на те, що отримані знання принесуть користь постраждалим від травматичних подій людям та на подальшу співпрацю з Вашим Фондом!

Донська С.Б.

Зав. Центром к.м.н., доцент Головний дитячий гематолог МОЗ України

Висловлюємо глибоку вдячність членам благодійного фонду “Надія по всьому світові” за допомогу в лікуванні дітей з важкими захворюваннями крові в Центрі дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку НДСЛ «ОХМАТДИТ».

Повний текст

Члени Фонду проявляють велику турботу про дітей, які отримують інтенсивне лікування, беручи на себе функцію безкоштовних донорів для них. В умовах високого дефіциту препаратів крові допомога донорів-добровольців набуває особливого значення, адже кожна краплина зданої ними крові може стати вирішальною для порятунку життя хворої дитини.

Заневська Л.І.
Віце президент Ассоціації служби крові України, Головний лікар
Київського міського центру крові

Київський міський центр крові висловлює щиру вдячність Благодійному фонду «Надія по всьому світові» за багаторічну плідну співпрацю та чудову організацію при проведенні Днів донора з 2004 по 2013 рр.

Повний текст

За цей період на акції щороку приходило понад 150 осіб. Дні донора завжди відбувались у піднесеному настрої. Донори охоче здавали свою кров для надання нагальної трансфузійної допомоги важкохворим доросли і дітям. В подальшому значна кількість донорів неодноразово здавали кров і у інших відділеннях трансфузіології лікувальних закладів міста Києва.

Ще раз дякуємо Благодійному фонду «Надія по всьому світові» і усім донорам, які брали участь у акціях протягом 10 років.

Сподіваємося на подальшу співпрацю у розвитку донорського руху.

Бажаємо усім міцного здоров’я, успіхів в роботі.

Танцюра В.

Директор
Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Шановний Володимире Костянтиновичу!
Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) здійснює соціальну роботу із соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює Вам, колективу фонду і волонтерам подяку за щорічну підтримку і співпрацю в заходах інтеграції дітей та молоді з інвалідністю міста Києва.
Щиро дякуємо за взаємодію.

Сітанська Л.А.

Директор Голосіївського районного у місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Подяка БФ «Надія по всьому світові»
за популяризацію здорового способу життя в учнівському середовищі

Косарєва Е. В.

педагогічний колектив ДЗОтаВСТ «Факел»

Шановний Володимире Костянтиновичу!
Висловлюю Вам величезну вдячність і щиру подяку за участь у житті переселенців із зони АТО, які проживають в ДЗОтаВСТ «Факел». Ваша допомога – це неоціненний внесок, а також відчутна підтримка знедолених і нужденних.

Повний текст

Люди, яким Ви надали допомогу, є заручниками ситуації, що склалася, і вдячні Вам за будь-яку підтримку і турботу про них. Допомога у вигляді підгузків та засобів особистої гігієни (прокладки, дитячий шампунь, порошок, вологі серветки), стали для них, в певному сенсі, неоціненною допомогою, оскільки в цей нелегкий час вони намагаються виділити всі свої кошти на забезпечення нагальних потреб (ліки, одяг). Переселенці, усвідомлюючи усю складність життя в наш час, завжди з величезною повагою і вдячністю ставляться до людей, які надають для них допомогу і входять у їхнє становище.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги.

Впевнені, що Ваша діяльність є прикладом і для інших благодійників. Надаючи допомогу, Ви не просто даруєте матеріальні цінності, але й даєте радість і надію на краще життя.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться сторицею. Бажаємо Вам усіляких благ, здоров’я, процвітання і якнайбільше тепла на Вашому життєвому шляху.

10.03.2014 рік

Торба Л.С.

директор спецшколи-інтернату №15

Шановний Володимире Костянтиновичу!
Спеціальна школа-інтернат №15 для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами міста Києва висловлює щиру подяку за багаторічну, плідну співпрацю з педагогічним колективом та учнями-інвалідами, учнями-сиротами.

Повний текст

Кожна людина народжується для радості і духовного розвитку, тим більше цього потребують діти з обмеженими фізичними можливостями. Діти радіють кожній миті спілкування.
Щедрі душею, бажанням творити свято для дітей з особливими потребами, Ви даруєте їм тепло своїх сердець.
Лише щирість душі і благородство помислів можуть спонукати до прекрасної справи – допомоги дітям.
Дякуємо за чуйне ставлення до дітей з особливими потребами.
Плекаємо надію на подальшу співпрацю.

Корх Т.О.

Директор Трипільської школи-інтернату

Шановний Володимире Костянтиновичу!
Від імені 107 вихованців школи-інтернату і всього колективу дякую Вам за багаторічну співпрацю, за благодійність для наших дітей. Бажаємо успіхів, добра, достатку Вам та всьому колективу. Ви долучилися до доброї справи – допомогти дітям-сиротам жити в гарних умовах, допомогти їм забути про важкі життєві проблеми, яких довелося зазнати з перших днів життя. Дякуємо.
Просимо Вас, Володимире Костянтиновичу, за можливості допомогти нашій школі в ремонті шкільного приміщення і виділити кошти на ремонт аварійного фасаду школи, утеплення шкільного приміщення.

Київський геріатричний пансіонат

Шановні волонтери Благодійного фонду «Надія по всьому світові»!
Адміністрація, ветерани ВВВ і праці, чорнобильці, інваліди і усі, хто проживає в Київському геріатричному пансіонаті, щиро вдячні Вам за Ваш неоціненний внесок у справу допомоги потребуючим людям, за Вашу чуйність і доброзичливість, за увагу і повагу, які Ви проявляєте до людей похилого віку та інвалідів.
Своєю турботою, бажанням допомогти і поспівчувати Ви зігріваєте серця людей похилого віку та інвалідів, даруєте їм радість.
Ваша благодійність заслуговує поваги, вдячності та високої оцінки.

Ветерани

Голова ГО «Другий дім – Черкащина»
Переселенка із Луганська
Ковтун Тетяна

Прийміть слова щирої вдячності і побажання здоров’я, добра, злагоди, благополуччя від переселенців Черкаського регіону за надану благодійну допомогу у вигляді засобів побутової хімії та засобів особистої гігієни. Приємно усвідомлювати, що є в нашій рідній країні люди, чиї серця, наміри і дії спрямовані на творення добра, радості, віри в краще майбутнє.

Директор центру
Пищита С.М.

олонтерам Датської благодійної організації «Допоможи українським дітям»
Волонтерам благодійного фонду «Надія по всьому світові»
Щодо гуманітарної допомоги для вимушено переміщених осіб з Луганської, Донецької областей та АР Крим

Повний текст

Від імені Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, на базі якого з січня 2015 р. здійснює свою діяльність Центр допомоги переселенцям, хочемо висловити подяку волонтерам Вашої організації за підтримку та надану гуманітарну допомогу дитячими памперсами для вимушено переміщених сімей з дітьми до 3-х років з Луганської, Донецької областей та АР Крим, які проживають у місті Кременчук Полтавської області.
Допомога була отримана 05 березня 2015 р. Видачу допомоги розпочато з 06 березня 2015 р. і на даний момент вона триває. Сподіваємось на подальшу підтримку та співпрацю з Вашою організацією.

13.03.2015 рік

Заступник головного лікаря з медичної роботи
Землянський К.В.

Адміністрація КЗОЗ «Обласний будинок дитини №3» щиро дякує волонтерам благодійної організації «Допоможи українським дітям» та благодійному фонду «Надія по всьому світу» за надану допомогу вихованцям закладу – дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям-переселенцям із зони АТО та підтверджує отримання допомоги відповідно до переліку:

  1. Підгузки дитячі (46 шт./пак.) – 72 пак.;
  2. Мус дитячий для ванн – 96 фл.;
  3. Пральний порошок – 27 кг;
  4. Лампи бактерицидні – 2 шт.

Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search