Про проект

МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЄКТ «УКРАЇНА: ПІДГОТОВКА ДОМІВОК ДО ЗИМИ»

Міжнародний благодійний проєкт «Україна: підготовка домівок до зими» спрямований на покращення добробуту мешканців с. Плоске Київської області, які постраждали внаслідок воєнної агресії рф, шляхом надання негайної соціальної гуманітарної допомоги домогосподарствам для підготовки до зимового сезону 2022-2023 рр.

АНАЛІЗ СИТУАЦІЇ:

Інтенсивна військова ескалація військового вторгнення російської федерації в Україну, яка триває з 24 лютого 2022 року, призвела до людських жертв, поранень та масового переміщення цивільного населення всередині країни (ВПО) та до інших країн, а також стала причиною серйозних руйнувань і пошкодження цивільної інфраструктури та житлових будинків. Збройне насильство загострилося щонайменше у восьми областях, включаючи Київську область і столицю Київ, Чернігівську, Сумську, Харківську, Херсонську області, а також Донецьку та Луганську області, які вже постраждали від військового конфлікту з росією у 2014 році. Війна росії проти України продовжує негативно впливати на добробут і умови проживання мільйонів українців. Гуманітарні потреби постраждалих людей, переселенців і внутрішньо переміщених осіб є надзвичайно важливими. Терміново потрібні травматологічна допомога, первинна медична допомога, основні ліки та медичне приладдя, відновлення пошкоджених та зруйнованих житлових будинків. Оскільки військові дії продовжуються, потреба в гуманітарній допомозі залишається нагальною, зокрема в зимовий період.

ЦІЛІ ПРОЕКТУ:

  • Здійснити аналіз стану житлових будинків у с. Плоске Київської області для категоризації потреб у наданні допомогу для проведення ремонтних робіт;
  • Надати гуманітарну соціальну допомогу для проведення ремонтних робіт, зокрема для заміни вікон, ремонту покрівель, заміни систем опалення.

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ:

  • Надання гуманітарної допомоги для заміни вікон у 20 житлових будинках;
  • Надання гуманітарної допомоги для проведення часткового ремонту покрівель 10 житлових будинків;
  • Надання гуманітарної допомоги для заміни систем опалення у 10 житлових будинках.

Терміни реалізації проєкту – жовтень-грудень 2022 року

Проєкт реалізується у співпраці з Київською Церквою Христа за фінансової підтримки Благодійної організації «HOPE worldwide» (США).

Новини проекту

В рамках проєкту «Україна: Підготовка домівок до зими» у с. Плоске відновлюються будинки

Команда проєкту «Україна: Підготовка домівок до зими» розпочала роботу на початку жовтня 2022 року. Протягом першого місяця реалізації гранту в с. Плоске Київської області тривала активна робота [...]

Міжнародна благодійна організація «HOPE worldwide» надає фінансову підтримку для реалізації гуманітарного проєкту «Україна: Підготовка домівок до зими»

Міжнародна благодійна організація «HOPE worldwide» (США) надає грант для надання соціальної гуманітарної допомоги домогосподарствам для підготовки до зимового сезону 2022-2023 рр. Проєкт реалізує [...]

Календар

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search