4 лютого в Києві відбулося урочисте вручення сертифікатів тренерам і тренеркам програми “Діти та війна. Навчання технік зцілення”. Захід об’єднав фахівців із різних міст України – Києва, Херсона, Маріуполя, Таращі, Димера, Борисполя, Кривого Рога та інших.

Учасники та учасниці навчалися ще в жовтні 2024 року, після чого почали працювати з групами дітей та дорослих, допомагаючи їм справлятися із наслідками війни. За ці чотири місяці вони набули безцінного досвіду: хтось провів дві чи три групи, а деякі – дев’ять!

Ці тренери і тренерки стали справжніми агентами змін, які створюють безпечний простір для дітей, де ті можуть говорити про свої переживання та навчатися долати стрес. Попереду ще багато важливої роботи, і цей сертифікат – лише початок великого шляху.

Бажаємо кожному і кожній з них наснаги, витримки та нових досягнень у цій благородній справі! Разом ми допомагаємо дітям знайти опору та віру в майбутнє.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search