З 11 по 13 березня у Полтаві відбувся тренінг “Діти та війна. Навчання технік зцілення” для тренерів і тренерок. Захід організовано БФ “Надія по всьому світові” у співпраці з Полтавською академією неперервної освіти імені М.В. Остроградського.

Участь у тренінгу взяли 24 спеціалісти – психологи, педагоги та соціальні працівники з Полтави та Полтавської області. Усі вони працюють із дітьми та сім’ями, які постраждали від війни, тому тематика тренінгу була надзвичайно актуальною. Фахівці уважно навчалися нових методик роботи з психологічною травмою, адже постійно отримують запити від батьків і дітей щодо психологічної підтримки.

Тренінги проводили досвідчені тренерки: Наталія Подоляк та Ірина Сухова, які мають значний досвід у роботі з травмами війни. Координаторкою заходу працювала Христина Кравченко.

Усі учасники та учасниці тренінгу отримали необхідні знання та навички, щоб надалі передавати ці методи своїм колегам та застосовувати їх у роботі з дітьми. Це важливий крок до розбудови системи психологічної підтримки в умовах війни, яка допоможе сотням дітей знайти внутрішні ресурси для подолання труднощів і повернення до спокійного життя.

 

Відгуки учасниць 

Таміла Рабухіна: “Для мене будь-яке навчання завжди актуальне, бо керуюся таким принципом: якщо я чогось навчуся, я завжди знайду місце, де зможу ‘застосувати’ ці навички. Найкориснішою була ‘жива співпраця’, досвід тренерок, колег. Тренерки – супер! Тепер просто неможливо не працювати в цьому напрямку!”

Тетяна Ватуліна: “Мала запит по роботі з дітьми та підлітками в кризових випадках – отримала техніки, які тепер можу застосовувати. Найкориснішою для мене була структура роботи. Тренінг сподобався: чіткість, тактовність, логічність подачі матеріалу, доброзичливі обставини. Це ніби новий професійний СТАРТ!!!”

Тетяна Бутко : “Тренінг є актуальним 100%, бо наше сьогодення, на жаль, зробило нас тривожними, а такі тренінги повертають нас до нормального життя. Корисним було ВСЕ!”

Окремо учасники відзначили високий рівень організації та підтримку з боку команди тренерок та координаторки: “Процес для організатора – це чіткість, злагодженість, турбота і людяність. Хочеться вчитися і створювати, а не просто спостерігати!”

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search