OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

В м. Краматорськ Донецької області в рамках проекту «Рука допомоги Україні» в загальноосвітній школі №15 проводять дві терапевтичні групи за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення». Краматорськ – післявоєнне місто, яке постраждало від бойових дій і сьогодні повертається до мирного життя. Військові рани затягуються, відновлюються будинки та дороги. І на душах людей залишилися рани, які потребують зцілення. Заняття для 17 дітей проводять Катерина Бахмєт’єва та Тетяна Карпенко, сертифіковані тренери програми «Діти і війна. Техніки зцілення». На заняттях діти вчаться справлятися з тривогою, нічними кошмарами, нав’язливими спогадами. Вони освоюють дихальні і релакс-техніки, малюють свої страхи, трансформують негативні думки в позитивні і мріють про щасливе і мирне майбутнє. Нехай так і буде!
Кошти на терапію в Донецькій області були зібрані під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року в Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» і ансамблем «u l t r a S c h a l l».