27 травня в рамках проєкту «Рука допомоги Україні» відбулася онлайн-зустріч українських тренерів і тренерок програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення» з одним із її авторів та співзасновників Вільямом Юле, професором Інституту психіатрії (Лондон, Велика Британія). Учасники та учасниці заходу запитували Вільяма про особливості програми, ділилися результатами роботи та власним досвідом, обговорили деякі зміни та нововведення. Також поспілкувалися з Катериною Явною, науковою редакторкою посібника для спеціалістів-практиків програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення».

Довідково: методологію «Діти та війна. Навчання технік зцілення» була розроблено в 1998 році на основі доказового когнітивно-поведінкового підходу терапії посттравматичних розладів у дітей фахівцями Інституту психіатрії в Лондоні (Велика Британія) і Центру кризової психології в Бергені (Норвегія) та випробувано після землетрусів у Греції, Туреччині, Китаї та Ірані, цунамі в Південно-Східній Азії, а також у конфліктних регіонах в Африці, на Шрі Ланці, в Палестині, Сирії та Іраку.

З початком військових дій на сході України в 2014 р. Інститут психічного здоров’я Українського Католицького університету спільно з Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапїї (м. Львів) та за підтримки доктора Дениса Угрина з Королівського Коледжу Лондона організували навчання тренерів в Україні. Саме на таких тренінгах у Львові в 2014 р. та 2015 р. Вільям Юле навчав психологинь із Києва Наталію Подоляк та Ірину Сухову, які вже 7 років працюють в нашому проєкті, передаючи досвід та знання новим тренерам, інструкторам та всім, хто цього потребує.

Дякуємо авторам методології «Діти та війна. Навчання технік зцілення» за практичну, структуровану та ефективну програму, яка сьогодні допомагає нам в Україні у роботі з травмою війни. Висловлюємо щиру подяку Вільяму Юле за зустріч, його час, досвід, щирість, за визнання роботи нашого проєкту та побажання плідної співпраці і надалі.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search