11 березня група волонтерів БФ «Надія по всьому світові» відвідала вихованців школи-інтернату в с. Великополовецьке. Відразу після приїзду волонтери зайнялися прибиранням території, тим самим надихнувши дітей допомагати своїм старшим друзям.
Потім всі розійшлися на заняття за віковими групами: в рамках програми «Арт-вітальня» пройшов майстер-клас з виготовлення листівок у техніці квілінгу; дошкільнята розмовляли «Про створення світу»; учасники «Клубу Суперкнига» на прикладі історії про Давида і Голіафа вчилися довіряти Богу і боротися зі своїми страхами; старшокласники в рамках проекту «Пізнати Бога», а також учасниці «Жіночого клубу» розбиралися з поняттям «любов» в духовному розумінні і його практичному застосуванні в житті. Крім цього дівчатка освоювали кулінарні ази та навчались готувати різноманітні сендвічі.
Всі програми традиційно закінчилися спільним чаюванням з солодощами.
Для дітей також були зібрані та передані одяг, взуття, аксесуари та ігри, за що адміністрація школи-інтернату (і, звичайно ж, самі діти!) висловили щиру подяку всім благодійникам.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search