БФ «Надія по всьому світові» став однією з 63 українських неурядових організацій, які отримали фінансову допомогу на Ярмарку соціальних результатів OutcomesX. У спвіпраці з OutcomesX UBS Optimus Foundation надасть фінансування у розмірі 2 мільйонів доларів українським громадським організаціям, які допомагають дітям, – реалізують проєкти в сфері освіти та психологічної допомоги.

До кінця 2023 року за підтримки OutcomesX «Надія по всьому світові» проведе психологічні групи «Діти та війна. Навчання технік зцілення» для близько 1500 дітей, які постраждали від війни проти України. Очікується, що учасники та учасниці занять покращать свій психологічний стан та навчаться технік психологічної самодопомоги.

OutcomesX – перший у світі Ярмарок соціальних результатів, створений після досліджень, які засвідчили, що складні бюрократичні процедури заважають скористатися фінансуванням зокрема українським неурядовим організаціям, які працюють з людьми, що потребують допомоги. Його місія полягає у трансформуванні соціальних результатів в актив, який можуть придбавати інвестори, корпорації та філантропи у перевірених некомерційних та соціальних організацій.

Детальніше про діяльність OutcomesX та співпрацю з українськими організаціями можна прочитати у офіційному прес-релізі

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search