26 вересня Благодійний фонд «Надія по всьому світові» презентував свою діяльність на святі «Юнь Києва запрошує», яке цього року відбувалося під гаслом «Місто відкритих людей». «Юнь Києва запрошує» – це свято, яке відкриває величезний світ дозвілля для дітей, молоді і дорослих, допомагає зустрітися давнім друзям і знайти нових!
Традиційно свято проводилося у Маріїнському парку. У ньому взяли участь 10 районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також 40 партнерських організацій – дитячих клубів та центрів творчості, музеїв та бібліотек. Діти та їхні батьки мали змогу ознайомитись з діяльністю організацій, які допомагають вимушеним переселенцям, дітям-сиротам та людям з особливими потребами.
Суботній день видався напрочуд активний, сповнений новими знайомствами, посмішками та музикою. Для волонтерів Фонду захід став чудовою нагодою знайти нових партнерів та розповісти про свої проекти. Гостей свята вразили результати наших проектів та розмаїття напрямів діяльності Фонду.
Довідка
Організатор свята «Юнь Києва запрошує» – Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Захід проводився з метою презентації безкоштовних соціальних послуг та послуг позашкільної освіти державних та громадських закладів міста Києва для дітей, молоді та сімей різних категорій, у тому числі сімей переселенців, демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search