Є декілька новин про сім’ю Рябініних, яка потрапила під обстріл в Донецьку.

Нам вдалося назбирати кошти на операцію! Щиро дякуємо усім, хто відгукнувся на цей заклик і не закрив своє серце від чужого болю, величезна усім вам подяка!
У п’ятницю, 10 жовтня, Олексію зробили першу операцію, ампутацію. Відрізали ногу на 20 см нижче коліна. Інакше ніяк… Імплант оплачений, далі – ще довгий реабілітаційний період і адаптація до нової реальності.
Зараз сім’я продовжує залишатися у вкрай складній ситуації: тато, мама і старший син лежать у різних лікарнях, піклується про них мама Олексія Віра Іванівна і добрі люди, які відгукнулися на цю біду – Діма Шаповалов, Настя Порпленко та інші.

Чим ми можемо допомогти зараз?

• Сім’я і далі потребує фінансової допомоги. Лікування, нові операції, ліки та й звичайне харчування. Віра Іванівна 4-й місяць не отримує пенсії.
У зв’язку з військовою ситуацією в Донецьку, є два варіанти переказу грошей туди:
1. Люди, що проживають в Україні, можуть переказувати гроші на карту 5167 4900 2187 3675 в Ощадбанку, на ім’я Шаповалова Лариса Павлівна (переказ краще робити з Ощадбанку), термін дії картки до 08.15 (при переказі про це спитають).
2. Люди, які мешкають не на території України (країни пострадянського простору) можуть скористатися платіжною системою «Золота корона» і здійснювати переказ на ім’я Порпленко Анастасія Анатоліївна (попередньо зв’яжіться з нею, щоб дізнатися додаткові дані, і повідомити суму та валюту, в якій буде здійснений переказ, щоб вона згодом могла його зняти).
• Духовна підтримка. Ваші молитви дуже необхідні цій сім’ї. Крім їхньої болі, є ще зовнішня загроза, за ці дні багато людей загинуло в Донецьку, багато поранених. Їм усім необхідні хоробрість і терпіння. Віра Іванівна – дивовижна людина, часто плаче, впадає у відчай, молиться, встає і йде далі дивитися в очі свого болю.
• Слова підтримки. Будь-ласка, напишіть їх для цієї сім’ї, в повідомлення Насті Порпленко. Вона оформить усе в книжку-листівку і передастьРябініним. Життя і смерть йдуть поруч, а їм так необхідне життя. Знати, що ти не один у цій біді, що є люди, які допоможуть тобі пройти цей шлях, – це дуже важливо.
Ще цінніше, коли теплі слова підтримки приходять з різних куточків України, і не тільки.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search