Діти люблять свята та завжди чекають на святкові подарунки. І члени команди БФ «Надія по всьому світові» та проєкту «Рука допомоги Україні» в цей непростий для України час разом з волонтерами та волонтерками з Німеччини мали радість підтримати та порадувати дітей з трьох українських міст.

В місті Дрогобич Львівської області подарунки отримали діти, чиї батьки загинули на війні або зникли безвісти. Такі сім’ї зібрав в ратуші відділ роботи з ветеранами міської адміністрації. На зустрічі з теплими словами підтримки виступила керівниця та головна психологиня проєкту «Рука допомоги Україні» Ірина Сухова. Подарунки дітям сподобались, святковий настрій вдалося створити.

Подарунки також вручили дітям з дитячого табору «Дітям війни» в Кам’янець-Подільському Хмельницької області. Ці хлопці та дівчата приїхали на відпочинок з «гарячих зон», щоб трохи заспокоїтись, знизити рівень стресу і тривожності та підлікуватись. Організатори спланували для них ціле святкове дійство із спектаклем, після чого Святий Миколай роздавав подарунки. Діти були задоволені та щасливі.

Ще одне місто, куди «поїхали» святкові солодощі, – це Нікополь Дніпропетровської області. Це місто, яке знаходиться за 2 км від лінії фронту і стікає кров’ю. Люди там майже живуть в бомбосховищах, бо переживають щоденні обстріли. І ще після підриву Каховського водосховища вони вже півроку як живуть без води. «Але попри все там є життя! – говорить Ірина Сухова. – І ми відправили цукерки для дітей міста. Хай їхнє свято буде смачним та мирним!»

Ми щиро дякуємо нашим спонсорам з Німеччини! А саме власниці фірми Blue-energy Крістіані Зергер, яка організувала Вернісаж Бригіти Руш і зібрала гроші на допомогу дітям в Україні. І особлива величезна подяка Марині Шутц, людині з великим серцем, українці за походженням, яка вже більше 10 років живе в Німеччині і з перших днів війни активно волонтерить та допомагає нужденним в Україні.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


  

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search