Нещодавно ми писали про селище Сиротине Луганської області, де восени минулого року були лісові пожежі і постраждало 170 будинків. Тоді безліч людей залишилися без даху над головою.
Ми також розповідали про школу в цьому селищі, де навчаються 45 дітей, чиї будинки постраждали в тих пожежах і хто втратив близьких. Сьогодні ми дякуємо всім, хто відгукнувся і взяв участь в зборі грошей і іграшок для цих хлопців та дівчат. Ми змогли оплатити для них шкільні обіди до кінця поточного навчального року. Тепер крім смачних безкоштовних обідів у них є можливість залишатися в школі на групі продовженого дня довше, щоб займатися з психологами, грати і спілкуватися з однолітками.
Також завдяки вам, дорогі друзі, ми зібрали 8 ящиків настільних і спортивних ігор і передали їх до школи. Ви б бачили захоплення в очах дітей, коли вони розпаковували і розглядали подарунки. Молодші відразу доторкнулися до кожного м’яча і зазирнули в кожну коробочку. Ми ледве умовили їх повернутися до уроків. А підлітки просто відразу ж сіли грати в «Мафію». Директор школи і вчителі просили передати вам щире “дякую” за чуйність і допомогу! І наш фонд приєднується. Дякуємо вам за ваш внесок у цю добру справу!

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search