БФ «Надія по всьому світові» став партнером щорічного фестивалю творчості для дітей з особливими потребами, який проводять у перший день зими у Київському міському палаці для дітей та молоді. Цього року було проведено 19-й фестиваль.
У фестивалі взяли участь діти і дорослі з Києва та Київської області. Дітям було дуже приємно бачити, що до них прийшли глядачі, щоб розділити з ними радість і оцінити їх працю. Хоча фізичні можливості дітей багато в чому обмежені, і це є великим випробуванням для їх духу і волі, щоб не здатися, не замкнутися в собі, вони знайшли для себе вихід – творити красу, створювати нове, мріяти про більше. Серед журі фестивалю була присутня Ілона Слуговіна, українська шестикратна чемпіонка світу з танців на візках, яка надихала дітей на подальшу роботу своїм прикладом.
Ми стали свідками прекрасних робіт учасників фестивалю, це був і живопис, і роботи з природних матеріалів: насіння, зернят, роботи, виконані на склі, з бісеру, паперу і багато іншого. Деякі роботи були зроблені пальцями ніг дітьми, які не мають рук.
На сцені усі трималися дуже професійно, хоча деяких дітей виносили батьки на руках, бо стояти самі вони не можуть. Читали власні вірші, байки, веселі сценки, навіть ролик про те, що навіть якщо ти не такий як усі, в житті потрібно зробити правильний вибір: жити і творити.
Приємно було бачити, що у фінал конкурсу потрапили діти з інтернату №5 і №15, з якими Фонд співпрацює.
Вдивляючись в їхні обличчя, бачиш глибину і дорослість не по роках, розумієш, скільки пророблено над собою роботи, щоб не боятися вийти на сцену, повірити в себе. Весь фестиваль проходив під девізом «Повір у себе!». І кожен його учасник задавав собі питання: «А я вірю в себе?» Кожен сам вибирає ким бути, вирішує – здаватися чи ні.
Подивіться фото з фестивалю, де діти без рук – малюють, без ніг, не бачачи – танцюють, не говорячи і не чуючи – співають, і ви повірите в себе!

Тут ви можете подивитися фотогалерею фестивалю

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search