2 березня наша команда волонтерів приїхала в гості до дітей зі школи-інтернату с. Мостище. На цей раз було завдання створити подарунки для своїх коханих жінок – мам, бабусь, сестер і, може, навіть учительок.
Було організовано роботу двох великих творчих майстерень: плетіння браслетів і створення весняно-пластилінових аплікацій. А в спортзалі діти могли вихлюпнути свою невгамовну енергію під час веселих естафет.
Плетіння браслетів виявилося не таким простим заняттям для деяких волонтерів – не всі з першого разу освоїли техніку. Тому ми боялися, що у дітей можуть теж виникнути труднощі. Проте ми помилялися! Не дивлячись на те, що в цьому інтернаті навчаються діти, котрі відстають у розвитку – вони дуже творчі. Завдяки директору і педагогічному колективу у дітей величезна колекція різноманітних виробів з бісеру, паперу, пластиліну. Тому вони швидко освоїли нову техніку плетіння, а хто виявився швидшим, допомагав іншим.
У створенні вітальних аплікацій проблем теж не було – лише багато позитивних емоцій.
Ви можете переглянути фотографії заходу, і якщо захочете – поїхати з нами наступного разу в школу-інтернат 6 квітня. Координатор проекту «День Надії» – Глобенко Віталій, (063) 259-88-70.

From Готовим подарки для любимых женщин в школе-интернате г.Мостыще. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 3/02/2013 (188 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search