22 лютого 2015 року до Сєвєродонецька прибула гуманітарна допомога з Данії. Медичне обладнання (операційні столи, рентген апарат, ліжка, інвалідні коляски, хірургічні інструменти) та іншу необхідну лікарям техніку передала Україні організація «Глобальна медична допомога», яку очолює Ганс Фредерік Діденсборг. У Сєвєродонецьку цей вкрай необхідний вантаж особисто зустрів голова Луганської області Геннадій Москаль. На даний час фури розвантажують на складах. Передане медичне обладнання надзвичайно потрібне для обласної лікарні, яка сьогодні створюється фактично з нуля. Усі лікарні в зоні АТО працюють в надзвичайних умовах, що пов’язано із значним збільшенням кількості переселенців і поранених, а тому потребують переобладнання.
БФ «Надія по всьому світові» вже надав допомогу лікарні у Краматорську, а тепер і в Сєвєродонецьку. Наразі триває пошук медичного обладнання для Артемівська. Усі згадані міста розташовані практично на лінії фронту.
Волонтерами заплановано поїздку 27 лютого на Луганщину, щоб особисто пересвідчитись, як усе працює. Також висловлюємо вдячність усім, хто долучився до гуманітарної місії: Лесі Еріксон, датському благодійному фондові «Допоможи українським дітям», Лесі Литвиновій, Сергію Березенкові.


From Помощь в Северодонецк. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 2/24/2015 (10 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search