Нещодавно на одне з групових занять «Діти та війна. Навчання технік зцілення» прийшла дівчинка 8 років. На початку війни вона разом з батьками і маленьким братом проживала в одному з міст Київської області, яке потрапило під окупацію. Коли стало вкрай небезпечно і вирішили всією сім’єю виїжджати з окупованого міста, їй довелося почути від батьків такі слова: «Якщо нас вб’ють, бери братика і рятуйтесь, як можете. Не зможеш – рятуйся сама».
Весь цей час дівчинка тримала ці слова і спогади в собі і нікому про це не розповідала. На першому занятті в колі з тренерами і ще кількома учасниками групи (дітьми молодшого шкільного віку) в атмосфері довіри, любові і прийняття їй вдалося проговорити цю ситуацію і поплакати. Після чого вона сказала: «Мені стало легше. Далі я буду з вами працювати». І вона справді опрацювала цей жахливий спогад, і не тільки цей…

Це лише одна історія. Вона не єдина. Сьогодні таких багато. І ми дякуємо всім – авторам програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення», фінансовим партнерам нашого проєкту «Рука допомоги Україні» – Канадсько-українській фундації (CUF), благодійним організаціям HOPE worldwide Canada, HOPE worldwide (USA), а також всім небайдужим тренерам, психологам, волонтерам, які причетні до нашого проєкту. Зараз в такий важкий для України час вони надають психоемоційну допомогу тим, хто цього вкрай потребує!

На фото групові заняття, які відбулись у березні-квітні 2023 року в Кам’янці-Подільському Хмельницької області. Тренерки – Світлана Гумінська, Світлана Тимошенко, Тетяна Гордій, Тетяна Хамелюк. Дякуємо їм за надані фото, професійність, досвід та небайдужість!

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search