16 червня представниця проєкту «Рука допомоги Україні» БФ «Надія по всьому світові» взяла участь у зустрічі представників організацій та проєктів у сфері психічного здоров’я, присвяченій психічному здоров’ю та психосоціальній підтримці за часів війни в Україні, за участі першої леді України Олени Зеленської та Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка.
Понад 230 учасників зустрічі ділилися власним досвідом у сфері надання психологічних послуг, починаючи з 2014 р., обмінювалися думками щодо кроків, які важливо зробити, щоб Ініціатива із психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, представлена п. Зеленською, була сталою і мала позитивні результати.
Зі свого боку ми поділилися власним досвідом роботи проєкту, починаючи з 2015 р., а також результатами роботи команди після 24 лютого 2022 р. і до сьогодні.

Запрошуємо усіх бажаючих до співпраці і чекаємо на можливості в рамках роботи Проєктного офісу при МОЗ, анонсованого п. Ляшком.

Gutta cavat lapidem non vi sed saepe cadendo – крапля точить камінь не силою, а частотою падіння. Маємо надію і віримо, що спільні зусилля усіх, хто працює у сфері надання психологічної підтримки дітям та дорослим з травмою війни, матимуть потужний і позитивний синергетичний вплив на психічне здоров’я нації.

Висловлюємо вдячність нашим надійним партнерам, HOPE worldwide, HOPE worldwide Canada за постійну підтримку та співпрацю.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search