8 квітня волонтери БФ «Надія по всьому світові» відвідали своїх друзів зі школи-інтернату в с. Мостище.
В рамках проекту «Суперкнига» діти говорили про свято Пасхи, дивилися пасхальну серію мультфільму «Суперкнига», брали участь у відео вікторині від Робіка. Волонтери також підготували для своїх підопічних спектакль “Воскресіння Христове” і майстер-клас по “фарбувуванню” печива. Проявляючи всю свою творчість, дітвора захоплено наповнювала кондитерські мішечки кольоровою кремовою глазур’ю і розмальовувала печиво, прикрашаючи його присипкою. Після цього всі насолодилися святковим тортом, привезеним на прохання дітей.
Дівчатка-учасниці проекту «Жіночий клуб» під керівництвом майстра з манікюру та педикюру Наталії робили манікюр, а потім пили чай і спілкувалися.
Малюки в програмі «Арт-терапія» розвивали моторику: розмальовували картинки, клеїли аплікації з кольорового паперу, прикрашали кондитерські вироби і грали з м’ячем. А хлопчики проекту «Джентльмен-клуб» брали участь в командоутворюючому тренінгу. Вони вчилися терпінню, кмітливості, єдності, підтримці, а також розвивали свої лідерські якості та навички успішної взаємодії один з одним в різних ситуаціях.
Спасибі всім волонтерам, задіяним в проектах!


From Апрельская поездка в Мостыщенскую школу-интернат. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 4/18/2017 (96 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search