Влітку цього року Тетяна Білоброва, психологиня і тренерка програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення», разом з ко-тренерками проводила терапевтичні заняття у Харкові.

Тетяна співпрацює з проєктом «Рука допомоги Україні» вже давно. Вона провела багато груп з дітьми та літніми людьми в Краматорську Донецької області, де проживала до початку повномасштабної війни рф проти України. Зараз вона сама є переселенкою, продовжує допомагати своїм в Донецькій області та Харкові, працює в благодійній організації кризовим психологом та координує видачу гуманітарної допомоги.

Навесні 2023 року Тетяна розповіла своїм колегам про програму «Діти та війна. Навчання технік зцілення». Деякі з них пройшли навчання за програмою й зараз разом з Тетяною працюють в команді тренерів нашого проєкту в Харкові.

На фото: Тетяна Білоброва, Олена Курченко та Тетяна Бугайчук влітку цього року проводять заняття за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення» для дітей шкільного віку, а також для дорослих людей, які тимчасово проживають в гуртожитках ВПО в Харкові.

Щиро дякуємо організації «Армія спасіння» за підтримку нашого проєкту!

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search