Міжнародна благодійна організація «HOPE worldwide» (США) надає грант для надання соціальної гуманітарної допомоги домогосподарствам для підготовки до зимового сезону 2022-2023 рр. Проєкт реалізує БФ «Надія по всьому світові» у співпраці з Київською Церквою Христа за фінансової підтримки американського партнера.

Грант розраховано на 3 місяці. Протягом жовтня-грудня цього року буде надано гуманітарну допомогу для заміни вікон у 20 житлових будинках, проведення часткового ремонту покрівель 10 житлових будинків, заміни систем опалення у 10 житлових будинках у с. Плоске Київської області.

Інтенсивна військова ескалація військового вторгнення російської федерації в Україну, яка триває з 24 лютого 2022 року, стала окрім іншого причиною серйозних руйнувань і пошкодження цивільної інфраструктури та житлових будинків. Війна росії проти України продовжує негативно впливати на добробут і умови проживання мільйонів українців. Висловлюємо щиру вдячність партнерам Фонду за співпрацю та довіру, що дає можливість допомогти людям підготувати свої домівки до зими.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search