19 жовтня 2013 року на базі Київського міського центру крові (вул. Максима Берлінського, 12) відбулася щорічна акція «Ми з тобою однієї крові». Більш як 200 донорів, зацікавлені можливістю поділитися частинкою самих себе заради порятунку життя інших людей, здали 57 літрів крові.
Незважаючи на всю серйозність заходу, атмосфера в Центрі була позитивною і по-справжньому радісною. Людей різного віку, з різними професійними й особистими інтересами об’єднала одна мета: здати кров, щоб лікарі могли надати своєчасну медичну допомогу тим, хто опинився в критичній ситуації за станом здоров’я.
Саме для цього понад п’ять років тому організаторами БФ «Надія по всьому світові» був створений Інформаційний банк донорів – список волонтерів, готових за станом здоров’я брати участь у процесі екстреної донорської здачі крові. А програма «День донора» дозволяє поповнити запаси Міського центру крові для розподілу їх по лікарнях і пологових будинках столиці. Завдяки Інформаційному банку крові і всім учасникам програми лише минулого року (2012 р.) було врятовано життя 250 осіб. За всі роки існування проекту подібну допомогу отримали понад 1500 осіб.
Сьогодні лікарням міста Києва необхідно в чотири рази більше донорів, ніж їх є в наявності. Тому особистий внесок кожної людини, що бере участь в подібних акціях, цінний і для медперсоналу, і для пацієнтів, які потребують переливання крові.
Якщо Вас зацікавила ця інформація і виникли запитання щодо участі в даному проекті, ознайомтеся з більш детальною інформацією на сайті або за телефоном (067) 233-64-98.

“Спасибо вам, дорогие друзья, кто пришел субботним утром сдать кровь 🙂 Мы верим, что это важное событие в вашей жизни и жизни тех, кто нуждается в этой драгоценной крови. За фото огромное спасибо – Igor Pyshkin http://pinkphotography.com.ua/, Наталье Шаромовой http://www.xphoto.com.ua/ и Юрию Кучеренко”

From Донорская акция 2013. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 10/24/2013 (115 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search