20-22 грудня 2023 року в Ужгороді за фінансової підтримки наших давніх друзів та партнерів фонду з «HOPE worldwide Canada» відбувся ретрит для членів команди проєкту «Рука допомоги Україні». Через хронічний стрес від війни і власне після важкої та кропіткої роботи психолога, – розділяти біль травмованих людей, лікувати і надавати сил, – кожному фахівцю важливо відпочити та перезавантажитись. Це є профілактикою професійного вигорання. Тому ретрит для 10 психологів/психологинь та тренерів/тренерок, які є серцем і хребтом нашого проєкту, став наприкінці року дуже доречним та актуальним. Учасники та учасниці ретриту наповнювались новими враженнями, знайомились з замками та старовинними вуличками Ужгорода і Мукачева. А ще – насолоджувались місцевою кухнею, слухали дивовижні історії про наших предків, що жили на цій землі багато років тому, відпочивали тілом під час спа-процедур та, як справжні митці, малювали картини під час майстер-класу живопису «Art and Wine».

Щира подяка пані Анні Ляшенко за організацію відпочинку, яка взяла на себе всі турботи та як янгол супроводжувала учасників та учасниць заходу. Дякуємо також всім-всім феям й чарівникам, хто возив, частував, чекав, навчав, розповідав цікаві та веселі історії.

Відгуки учасників та учасниць.

Ірина Сухова: «Це було неймовірно – відключити голову і просто малювати, розкривати внутрішній потенціал через рухи пензлика. У кожного вийшла справжня картина, по-своєму гарна й самобутня. Також ми мали багато живого спілкування. Ми всі живемо в різних містах, маємо різні графіки роботи, своє життя. А тут видалась можливість побачити один одного вживу, обійнятися, поговорити, разом посміятись. Ми дуже скучили за цим. Також ми мали вечір командою – обмінювались різдвяними подарунками, грали в настільні ігри, говорили про прийдешній рік і власний внутрішній ресурс, щоб пережити цю жахливу війну».

Ольга Постернак: «В часи, коли в нашій країні йдуть військові дії, в житті багато тривог, суму, довгих очікувань перемоги, які виснажують, тому дуже важливо не забувати піклуватися про себе. Безмежно вдячна проєкту за турботу про своїх колег і за можливість відпочити душею та тілом. Відпочинок був незабутнім та насиченим, сповненим позитивними враженнями».

Олена Дорогавцева: «Безмежно вдячна за ці три дні казкового переключення, гумору, релаксу та цікавих вражень!»

Христина Кравченко: «Дуже дякую БФ «Надія по всьому світові» за незабутні моменти та враження від ретриту. Екскурсії по прекрасних місцях відкрили нові горизонти, дозволяючи відчути атмосферу історії та краси. Арт-майстер-клас дозволив виразити творчість та відчути радість від процесу. Атмосфера сприяла творчому процесу та підтримці одне одного. Спа виправдали усі очікування, даруючи відчуття повного розслаблення та відновлення енергії. Цей ретрит – не просто відпочинок, а справжня подорож в світ приємностей та неперевершеної гармонії».

Наталія Подоляк: «Хочу щиро подякувати за казковий ретрит в Ужгороді! Так важливо, коли про команду турбуються, є відчуття цінності і важливості! Час, проведений з командою – це той час, де можна було поспілкуватися в дружній атмосфері, посміятися, підтримати один одного та надихнутися нашою взаємодією! Щиро і сердечно дякую за незабутню подорож! Такі ретрити вкрай необхідні нам, спеціалістам, які живуть у війні й працюють з людськими психологічними травмами!»

Сергій та Яна Сергеєви: «Щиро дякуємо за можливість відчути підтримку, зустрітися з дружнім колом колег та відпочити. Незабутні враження, подорож країною та заряд бадьорості та енергії це все, що потрібно для підведення підсумків року, все завдяки Вам та БФ «Надія по всьому світові». Мене (Яну) переповнює гордість, що я є частиною великого проєкту, який допомагає дітям зі всієї України!»

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


  

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search