Останні кілька місяців в інтернаті №15 були дуже насиченими і запам’ятаються його вихованцям надовго. Діти гастролювали із різдвяною виставою «Історія скорохода» в будинку престарілих, в ДК «Росток», у своєму інтернаті, а також показали її для всіх дітей Церкви Христа.
Юні актори проводили багато репетицій, тому що хотіли, щоб глядачам сподобався їхній виступ. А вже під час самої вистави вони вдало імпровізували і спілкувалися з глядачами.
Також в цей період стартували нові проекти для старшокласників «Рівний рівному» та «Історії успіху». Спілкування відбувалося в невимушеній атмосфері. Волонтери розмовляли з дітьми про звички, здоровий спосіб життя, успішних сучасників та біблійних героїв. Усі разом проводили паралелі і визначали, що кожен може застосувати у своєму особистому житті.
Дітям, як завжди, було цікаво, і вони просили проводити подібний захід хоча б раз на тиждень. За сприяння керівництва закладу наше заняття було затверджено в тижневий розклад уроків.
Не можна забути двох свят, які ми організували разом з дітьми: «День чоловіків» в лютому і «День жінок» 8 березня. Під час заходів діти разом з волонтерами БФ «Надія по всьому світові» своїми руками робили листівки, готували солодощі, молочні коктейлі. Був організований невеличкий концерт за участю професійних музикантів з Київського інституту музики імені Р.М. Глієра, на якому також співали і діти, і волонтери.
Також одного суботнього дня волонтери організували неформальну зустріч, під час якої пекли млинці, грали в ігри, провели конкурс зачісок. Діти могли обговорити з волонтерами теми, які їх хвилюють, а вже наступного дня це спілкування продовжилося в соціальних мережах.
Наразі наші волонтери допомагають готувати виставу на 9 травня, в якій головними героями будуть діти. Усі наші волонтери надзвичайно щасливі від того, що їхнє служіння приносить багато радості дітям!


From Новости из интерната №15. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 4/16/2015 (8 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search